Naturist Camping Konobe- cjenik za 2022. godinu

 

Euro (€)22.04. - 27.05. 17.09. - 30.09. 28.05. - 15.06. 03.09. - 16.09. 16.06. - 01.07. 27.08. - 02.09.  02.07. - 26.08. 
PO OSOBI5,006,008,0010,00
DJECA DO 6,9 GODINAGRATISGRATISGRATISGRATIS
DJECA 7 – 11,9 GODINA2,503,505,005,80
PARCELA STANDARD13,0018,0022,0029,00
PARCELA PANORAMA16,0028,0031,0038,00
PARCELA SEA VIEW21,0033,0037,0044,00
PARCELA ŠATOR STANDARD12,0015,0017,0020,00
PARCELA ŠATOR SEA VIEW13,0016,0019,0022,00
KAMP MJESTO I. (SA STRUJOM)13,0018,0022,0029,00
KAMP MJESTO II – BEZ STRUJE10,0014,0018,0024,00
ŠATOR EXTRA2,503,003,505,00
AUTOMOBIL EXTRA2,503,003,505,00
MOTOCIKL2,002,503,004,50
BRODSKA PRIKOLICA – PARKING5,505,505,505,50
PAS4,204,206,006,00
     
 

TURISTIČKA PRISTOJBA01.01.-31.03. 01.10.-31.12.01.04.-30.09.
HRK7,00 kn10,00 kn

 

OPIS CJENIKA I OPĆI UVJETI

  1. Na parceliranoj kamp jedinici ili neparceliranom kamp mjestu može se postaviti samo jedan caravan / šator i osobni automobil, ili motorkaravan / minibus bez osobnog automobila. U cijenu parcele i kamp mjesta I, uključen je i priključak električne energije.
  2. Djeca do 12. rođendana oslobođena su plaćanja turističke pristojbe, a djeca od 12. –18. rođendana plaćaju 50% turističke pristojbe.
  3. Usluge smještaja kamp jedinica ljetni (paušal) za period 01.05.-30.09. cijena iznosi 3.100,00 - 3.600,00 €
  4. U cijenu paušala uračunat je boravak za 4 odrasle osobe, jedan auto, priključak struje kao i smještaj kamp kućice, no nisu uračunate turistička pristojba, ni ostale dodatne usluge. Usluge mogu koristiti samo osobe navedene u Ugovoru.
  5. Paušalna cijena za brodsku prikolicu na parkingu iznosi 200,00 €.
  6. Članovi HAK, CCI, ANWB, ADAC, ACSI, Avtokamp.si  imaju pravo na 10% popusta na cijenu za osobe. Popust se obračunava za boravak duži od tri dana, uz obavezno predočenje članske iskaznice kod prijave. U protivnom se popust neće obračunati. Članovi INF imaju pravo na 15% popusta na osobe. Može se koristiti samo jedan od navedenih popusta.
  7. Za kontinuirani boravak istih osoba više od 4 tjedna posebno se obračunava 10% popusta na cijene osoba.
  8. Cijena prazne prikolice ili šatora u kampu iznosi za VII i VIII mjesec 50,00 €, a za ostale mjesece 30,00 € po danu.

CIJENE SU ORJENTACIONE I OBRAČUNAVAJU SE U KUNAMA. U SLUČAJU VEĆIH MONETARNIH FLUKTUACIJA, ZADRŽAVAMO PRAVO IZMJENE CIJENA.

crossmenu